My Items

I'm a title. ​Click here to edit me.

MKS Mazovia II - Mazur II Karczew

MKS Mazovia - Narew Ostrołęka

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Mazovia Mińsk Maz. (Wyjazd)

MKS Mazovia II - OKS Otwock

MKS Mazovia II - Orlęta Łuków

W tym roku nasza zdolna młodzież wygrała już 2 mecze kontrolne z drużynami z 4 ligi. W najbliższą sobotę naszą "dwójkę" znowu sprawdzi drużyna grająca szczebel wyżej. Czy uda się wygrać 3 spotkanie? Mecz bez udziału publiczności

MKS Mazovia - Mazur Karczew

Kolejny, trzeci już mecz kontrolny naszej pierwszej drużyny. W poprzednich dwóch nasi zawodnicy pokazali się z dobrej strony. W najbliższą sobotę, formę drużyny sprawdzi Mazur Karczew. Mecz bez udziału publiczności

MKS Mazovia II Mińsk Maz. - Sparta Jazgarzew

W pierwszym spotkaniu kontrolnym, druga drużyna pewnie pokonała Bizon Jeleniec. Jak będzie tym razem? Czy młodzież pokona Spartę Jazgarzew? O tym przekonamy się już w najbliższą sobotę!

MKS Mazovia Mińsk Maz. - Huragan Międzyrzec Podlaski

Kolejne spotkanie sparingowe pierwszej drużyny. Tym razem formę naszych zawodników sprawdzi Huragan Międzyrzec Podlaski. Mecz bez udziału publiczności.

MKS Mazovia II - Bizon Jeleniec

Pierwszy mecz kontrolny naszego drugiego zespołu. Spotkanie niestety bez udziału publiczności!

MKS Mazovia - Orlęta Radzyń Podlaski

Pierwszy tegoroczny sparing! Mecz bez udziału publiczności!

Wesołych Świąt!

Pomagamy dla dzieciaków z domu dziecka!

Słodycze, artykuły szkolne, gry planszowe to rzeczy jakie zbieramy dla dzieciaków z domu dziecka w Mińsku Mazowieckim! Każdy może pomóc, szczegóły na plakacie!