My Items

I'm a title. ​Click here to edit me.

Pomagamy dla dzieciaków z domu dziecka!

Słodycze, artykuły szkolne, gry planszowe to rzeczy jakie zbieramy dla dzieciaków z domu dziecka w Mińsku Mazowieckim! Każdy może pomóc, szczegóły na plakacie!

MKS Mazovia II - Miedzanka Miedzna

Zaległe, a zarazem ostatnie spotkanie w tym roku.

MKS Mazovia II Mińsk Maz. - LKS Ostrówek

Ostatnia kolejka Ligi Okręgowej okręg Siedlce. Do Mińska przyjedzie LKS Ostrówek

MKS Mazovia Mińsk Maz. - MKP Pogoń II Siedlce

Ostatni mecz tej jesieni! Do Mińska Mazowieckiego przyjedzie drugi zespół siedleckiej Pogoni. Spotkanie bez udziału publiczności!

MKS Mazovia - Wilga Garwolin

Rewanżowe spotkanie z Wilgą Garwolin już w najbliższą sobotę. Jeżeli, żadne odgórne decyzje nie pokrzyżują nam planów rozegramy kolejne spotkanie w ramach 4 ligi na Mazowszu! Rewanżowa runda czas start!

MKS Mazovia II - Miedzanka Miedzna

Spotkanie w ramach kolejnej kolejki Ligi Okręgowej okręg Siedlce. Tym razem do Mińska Mazowieckiego przyjedzie Miedzanka Miedzna. Spotkanie bez udziału publiczności

Polonez Mordy - MKS Mazovia II Mińsk Maz.

Kolejne spotkanie drugiej drużyny w ramach rozgrywek Ligi Okręgowej Siedlce. Tym razem dwójkę czeka wyjazd do Mord na spotkanie z miejscowym Polonezem. Przypominamy, że spotkanie odbędzie się bez udziału publiczności

MKS Mazovia - Oskar Przysucha

Ostatni mecz w rundzie jesiennej obecnego sezonu. Spotkanie odbędzie się w reżimie sanitarnym bez udziału publiczności

Mazowsze Grójec - Mazovia Mińsk Maz.

W ramach 12 kolejki zawodnicy MKS Mazovia zagrają wyjazdowe spotkanie z Mazowszem Grójec

MKS Mazovia II - Naprzód Skórzec

Do Mińska Mazowieckiego przyjeżdża obecny lider LO i główny kandydat do awansu. Czy druga drużyna pokrzyżuje plany Naprzodu i postawi ciężkie warunki liderowi? O tym przekonamy się już w najbliższą niedzielę!

Orzeł Unin - MKS Mazovia II

Kolejne spotkanie naszej utalentowanej młodzieży. Dwójeczke czeka niełatwy wyjazd do Orła Unin

MKS Mazovia - Hutnik Huta Czechy

Gorąco zapraszamy na kolejne spotkanie naszej drużyny. Tym razem do Mińska Mazowieckiego przyjedzie Hutnik Huta Czechy.