DSC_4261_edited.jpg
DSC_8423_edited.jpg

W miniony czwartek punktualnie o godzinie 23:59 zakończyło się głosowanie na najlepszego (najpopularniejszego) zawodnika rundy jesiennej. Po przeliczeniu wszystkich głosów poznaliśmy zwycięzców plebiscytu. Nie było niespodzianki, tej jesieni najlepsi byli młodzi. Najwięcej głosów wśród zawodników z pierwszej drużyny zdobył Janusz Nojszewski, a uzbierał ich 17. Piłkarzem jesieni w dwójce bezapelacyjnie został Dawid Mazanka, który zdobył 23 głosy. Bez wątpienia jeden jak i drugi byli jednymi z najjaśniejszych postaci w swoich zespołach. Janusz w 15 spotkaniach w 4 lidze zdobył 5 bramek i zanotował 10 asyst. Dawid Mazanka jest najlepszym strzelcem zespołu i prowadzi w klasyfikacji strzelców Ligi Okręgowej z 17 trafieniami na koncie. Gratulujemy zwycięzcom! Nagrody dla zawodników zostaną wręczone na pierwszych styczniowych treningach. Warto również dodać, że w całym głosowaniu oddali Państwo 125 głosów! Poniżej wszystkie wyniki:

Pierwsza drużyna:

Janusz Nojszewski - 17 głosów

Michał Bondara i Krystian Przyborowski - 7 głosów

Wojciech Wocial - 6 głosów

Jarosław Krajewski - 5 głosów

Igor Krashnevskyi - 4 głosy

Alan Grabek, Łukasz Puciłowski, Szymon Staska - 3 głosy

Dominik Pusek, Norbert Jędrzejczyk - 2 głosy

Jakub Zatorski, Bartosz Malesa, Jakub Sobolewski, Jakub Teodorski, Dmytro Skoblov - 1 głos

Druga drużyna:

Dawid Mazanka - 23 głosy

Łukasz Stelmaszczyk - 14 głosów

Krystian Flis - 6 głosów

Damian Budkiewicz - 5 głosów

Eryk Wójcik, Karol Grochowski, Mateusz Pędowski - 3 glosy

Jakub Sikorski - 2 głosy

Kacper Domański, Kamil Ostrowski, Bartosz Rudyk, Miłosz Górski, Michał Rozbiewski - 1 głos

Wśród wszystkich głosujących rozlosowaliśmy 2 szczęśliwców, którzy otrzymają małe gadżety klubowe (magnes na lodówkę i breloczek). Wylosowani to Emil Leonardziak oraz Łukasz Zagańczyk. Na dowód załączamy krótkie wideo z losowania. W celu odbioru nagrody, obu Panów prosimy o wiadomość prywatną na profil fb naszego klubu. Gratulujemy!