Mimo, że okienko transferowe w Polsce w niższych ligach już się zamknęło, to Mazovia nie próżnuje. Jest możliwość zakontraktowania wolnych zawodników. Na rynku wschodnim jest wielu ciekawych zawodników, a nasze władze coraz chętniej tam zerkają. Duża zasługa w tym naszego Żeni Romanova, który zrobił kolegom świetną reklamę. Na pewno wielu z was już widziało, że w składzie pojawił się Igor Krashnevskyi, a teraz już oficjalnie prezentujemy sylwetkę tego zawodnika.

Igor ma 22 lata, urodził się w Mariupolu i jest też wychowankiem FK Mariupol. Nominalnie jest prawym obrońcą. Pierwsze kroki w seniorskiej piłce stawiał w drugiej drużynie wyżej wymienionego zespołu. Zaliczył też debiut w 1 zespole z Mariupolu w Pucharze Ukrainy. Igor reprezentował też takie kluby jak Bukowina Czerniowce oraz mołdawskiego Dinamo Auto. W tym ostatnim klubie, ze względu na pandemie nie zdążył zadebiutować. Zawodnik ten był już przymierzany do Mazovii na wiosnę ubiegłego sezonu, jednak z uwagi na zawieszenie rozgrywek do transferu nie doszło.

Drugim transferem „last minute” jest pozyskanie Dmytro Skoblova. Dmytro już podpisał kontrakt z naszym klubem, ale czekamy jeszcze na załatwienie wszystkich formalności związanych z certyfikatem zawodnika. Jest duża szansa, że już w następnym meczu zawodnik będzie mógł zagrać w oficjalnym meczu. Dmytro to doświadczony środkowy lub defensywny pomocnik. Ma ponad 100 występów w ukraińskiej pierwszej lidze oraz 12 występów na najwyższym poziomie rozgrywkowym na Ukrainie. Ma 31 lat i jest wychowankiem zespołu Iłczywiec Mariupol. To właśnie w tym zespole debiutował w seniorskiej piłce. Następnie reprezentował takie ekipy jak Shaktar 3 Donieck, Bukowina Czerniowce, Wołyń Łuck, Helios Charków, Avangard Kramatorsk, Metalurg Zaporoże, Kremin Krzemeńczuk. Mamy nadzieję, że Dmytro już niedługo będzie mógł pokazać swoje umiejętności na boisku.