Mieliśmy wrócić…No właśnie mieliśmy, ale jeszcze nie wracamy. Zamknięte obiekty, zakaz uprawiania sportu, koronawirus jak widać nie odpuszcza. Oficjalnie pierwszy trening po przerwie świąteczno – noworocznej  miał odbyć się 12.01.2021. Jednak widzimy co się dzieje w kraju i na obecną chwilę wytyczne są takie, że nie ma zgody na trenowanie oraz granie sparingów. Grać mogą tylko dzieci oraz młodzież. Seniorzy tylko jako zawodowcy, więc do żadnej z tych grup się nie kwalifikujemy. Nie będziemy za mocno się rozpisywać o tej niezrozumiałej dla nas jak i pewnie dla większości sportowców amatorów decyzji. Dziwne jest to, że przy wzroście zakażeń na jesieni oraz dziennych zachorowaniach w liczbie około 20 tyś. grać i trenować mogliśmy, a teraz nie możemy. Wstępnie drużyna miała się spotkać 18 stycznia, ale raczej wszystko zostanie przedłużone do końca miesiąca. Trudno, przetrwaliśmy tamten rok to i przemęczymy się jeszcze do tego 31 stycznia. Wszyscy zawodnicy posiadają rozpiski treningowe, które realizują indywidualnie w domach. Liga rozpocznie się na początku kwietnia, więc przy powrocie do zajęć 1 lutego, mamy troszkę ponad 2 miesiące na przygotowania. Spokojnie damy radę optymalnie przygotować się do walki o 3 ligę! Temat sparingów będziemy aktualizować bo naturalnie wszystko się przesunie. Jeżeli chodzi o transfery zimowe, na ten moment oficjalnie nic potwierdzić nie możemy, wszystko wyjaśni się w lutym. Wszystkie aktualizacje odnośnie sparingów oraz transferów znajdziecie na stronie internetowej oraz na naszym facebooku. Trzymajcie kciuki za pomyślne wieści o sporcie amatorskim i do zobaczenia na stadionie!