Już jutro (15.08) o godzinie 17.00 w Mińsku Mazowieckim w ramach trzeciej kolejki 4 ligi MZPN MKS Mazovia rozegra spotkanie z Mszczonowianką Mszczonów. Bilans meczów bezpośrednich pomiędzy naszymi drużynami nie jest korzystny dla mińszczan. W 21 wieku z Mszczonowianką w ramach rozgrywek ligowych mierzyliśmy się sześciokrotnie. 5 razy górą byli zawodnicy z Mszczonowa, a tylko raz udało nam się wygrać 1-0 a było to w sezonie 2008 – 2009. Warto dodać, że była to ostatnia potyczka między tymi drużynami w meczach o stawkę. W bieżącym sezonie goście dotychczas zgromadzili na swoim koncie 2 punkty (remis z Przysuchą oraz z Garwolinem). Mazovianie w ligowej tabeli mają 2 oczka więcej. Mecz bez wątpienia jest priorytetowy dla obu drużyn. Nasza drużyna wygrywając zawody przesunie się w tabeli, co jest bardzo ważne w kontekście walki o awans. Mszczonowianie na pewno przyjadą na Sportową 1 z myślą o pierwszym ligowym zwycięstwie. Z informacji jakie do nas dochodzą, obydwa zespoły przystąpią do meczu w najsilniejszych składach, więc można wywnioskować, że szykuje się ciekawe widowisko. Zapraszamy na Sportową 1.

Druga drużyna swoje zawody rozegra w niedzielę (16.08) o godzinie 11.00 na stadionie przy ul. Budowlanej 2a w Mińsku Mazowieckim. Przeciwnikiem dwójki będzie rywal zza miedzy czyli Płomień Dębe Wielkie. Można powiedzieć, że to małe derby i na pewno będzie ciekawie. Tym bardziej, że przyjazd do grodu nad Srebrną zapowiedzieli kibice drużyny przeciwnej. Po 3 rozegranych kolejkach liderem rozgrywek jest właśnie Płomień. Mazovia II zajmuję aktualnie 3 miejsce i traci do Dębian 1 punkcik. Przypuszczamy, że mecz będzie bardzo ciekawy. Wszystkie dotychczasowe potyczki pomiędzy tymi zespołami były zacięte. Płomień zapowiada walkę o awans, ale nasi młodzi zwodnicy z drugiej drużyny nie zamierzają tej walki przeciwnikom ułatwiać. Zapraszamy wszystkich sympatyków do kibicowania!