Pierwsze sparingi odwołane!

Dzisiaj miał odbyć się pierwszy mecz kontrolny z Drukarz Warszawa. Nie umieszczeliśmy wcześniej informacji o grze kontrolnej ponieważ ze  względu na aktualne obostrzenia i problemy z pozwoleniem na treningi oraz gry kontrolne do końca tygodnia ważyły się losy sparingu. Finalnie oba zespoły już oficjalnie mogą trenować oraz grać. Niestety mecz w końcu się nie odbędzie. Na przeszkodzie stanął...śnieg. Obfite nocne opady uniemożliwiły rozegranie spotkania. Uprzedzając pytania i sugestie, boisko jest na bieżąco odśnieżane od rana, ale duża jego ilośc z nocy i ciągle padający świeży puch powoduje duże trudności w przygotowaniu placu. Trenerzy po rozmowie telefonicznej zgodnie przyznali, że nie ma sensu ryzykować kontuzji zawodników. Miejmy nadzieje, że kolejne gry pierwszej jak i drugiej drużyny odbędą się już bez problemów. Pierwsza jak i druga drużyna są już w treningu i przygotowują się do startu rozgrywek. Rozpiskę sparingową znajdziecie na profilu fb oraz na stronie internetowej.

Śnieg