Już jutro swój kolejny mecz w rozgrywkach 4 ligi na Mazowszu rozegra pierwszy zespół MKS Mazovia. W ramach 10 kolejki drużynę czeka wyjazdowe spotkanie z Podlasiem Sokołów Podlaski. Jutrzejszy rywal utrzymał się w poprzednim niepełnym sezonie 4 ligi. W jedynym spotkaniu pomiędzy naszymi drużynami wygraliśmy w Mińsku Mazowieckim 2 - 1. W tegorocznych rozgrywkach Sokołów jak na razie spisuje się całkiem nieźle, chociaż na pewno stać ich na więcej. Na obecną chwilę w 8 kolejkach (zaległe spotkanie z Pilicą) piłkarze Podlasia zgromadzili 11 punktów i zajmują obecnie 10 miejsce. W poprzedniej kolejce po wyrównanym spotkaniu gospodarze jutrzejszego spotkania minimalnie przegrali z Wilgą Garwolin 4:3. Co można powiedzieć o Podlasiu to na pewno to, że są tam zawodnicy potrafiący grać w piłkę i z pewnością w piłkę będą chcieli grać. Bez wątpienia największym zagrożeniem w zespole naszego przeciwnika będzie Mateusz Omieciuch. Bramkostrzelny napastnik już w poprzednim niepełnym sezonie ustrzelił ponad 35 bramek, a to robi wrażenie. Jeżeli chodzi o nasz zespól to w porównaniu do poprzedniego meczu do gry wraca już Łukasz Puciłowski oraz Mateusz Pędowski. Z nieobecności trzeba odnotować brak Dominika Puska. Nasz podstawowy bramkarz pauzuje za czerwoną kartkę w poprzednim spotkaniu. Mieliśmy nadzieję, że do gry będzie już mógł przystąpić Dmytro Skoblov, niestety nie z naszej winy może to być jeszcze niemożliwe. Strona Ukraińska nie wydała jeszcze certyfikatu zawodnika więc jeszcze trzeba czekać. Co by nie pisać, faworytem spotkania jest nasza drużyna, ale u bukmacherów to sokołowianie są delikatnym faworytem. Jednak obowiązkiem MKS Mazovia jest zwycięstwo w tym meczu, a każdy inny wynik będzie sporą niespodzianką. Początek spotkania o godzinie 15.00 na stadionie przy ul. Lipowej. Zapraszamy!

Druga drużyna w niedzielę o godzinie 11.00 podejmie w Mińsku Mazowieckim Wektrę Zbuczyn. Wektra od 2 spotkań jest niepokonana. W poprzedniej kolejce zwyciężyli oni z Czarnymi Węgrów, a 2 kolejki temu pokonali Płomień Dębe Wielkie. Dotychczas w 10 kolejkach zgromadzili oni 17 punktów. Nasz młody zespół ma 2 oczka więcej i zajmuje 5 pozycję tracąc do lidera 6 punktów. Zwycięstwo raczej pozwoli wskoczyć na podium w ligowej tabeli. Z nieobecności może zabraknąć kontuzjowanych Witkowskiego, Górskiego i Szymona Staski. Być może drużyna zostanie wzmocniona zawodnikami z pierwszej drużyny. Wydaje się, że faworytem spotkania jest nasza drużyna, ale Wektra nie raz już zadziwiła. Czy duet Budkiewicz – Mazanka znowu pokaże niebanalne umiejętności i poprowadzi „dwójkę” do wygranej? O tym przekonamy się już w niedzielę. Początek spotkania o godzinie 11.00 na stadionie przy ul. Budowlanej. Zapraszamy!