Zapowiedź meczowa

Sobotnio - niedzielne potyczki piłkarskie naszych dwóch drużyn zapowiadają się niezwykle interesująco. Zacznijmy od pierwszego zespołu. Jedynka w sobotę zagra wyjazdowe spotkanie z drużyną Pogoni II Siedlce. Rywal znany, ale niekoniecznie wygodny. Potyczki naszych drużyn od kilku sezonów budzą niemałe emocje. Stawką są ważne 3 punkty ponieważ Mazovia jaki Pogoń II nie zaczęły rozgrywek zbyt imponująco. Młodzież z Siedlec przyjęła srogą lekcję od Tygrysa Huta Mińska, natomiast w naszym zespole duży niedosyt bo mało ciekawym zremisowanym meczu w Garwolinie. Jest to dopiero druga kolejka, ale 3 punkty dla jednej jak i drugiej drużyny są bardzo ważne. W bezpośrednich potyczkach w poprzednim sezonie, a raczej w potyczce bo rozegraliśmy jeden mecz jest remisowo. Na jesieni z mocno wzmocnioną drugoligowymi zawodnikami Pogonią II udało się wywalczyć punkt po niezłej grze. Czy tym razem Pogoniści będą też wzmocnieni? tego nie wiemy. Wiemy, że o tym czy ktoś z drugoligowców zagra w rezerwach decyduje pierwszy trener. Niezależnie z kim będziemy grać, czy z młodzieżą czy z zawodnikami doświadczonymi nasi zawodnicy muszą pokazać o wiele więcej niż w Garwolinie. 3 punkty to obowiązek! Początek meczu w sobotę o godzinie 17.00.

Drugi zespół zmierzy się w niedzielny poranek (godz. 11.00) na Stadionie Sportowym przy ul. Budowlanej 2a z Jastrzębiem Żeliszew. Z tym przeciwnikiem na przestrzeni ostatnich 10 sezonów mierzyliśmy się 5-krotnie. W tamtym sezonie w tym jednym spotkaniu rozgromiliśmy przeciwników 7:0. Poprzednie mecze graliśmy jeszcze w A-klasie i tam wygraliśmy 4 razy i 1 raz remisując. Bilans zdecydowanie dla nas. W pierwszej kolejce obecnego sezonu MKS Mazovia II pewnie zwyciężyła w Oleśnicy natomiast Żeliszewianie również pewnie bo aż 3-0 pokonali Czarnych Węgrów. Miejmy nadzieję, że młodzież z Mińska Mazowieckiego równie dobrze zaprezentuje się w spotkaniu domowym i będziemy mogli dopisać do tabeli kolejne 3 punkty. Oczywiście wszystkich kibiców zapraszamy na spotkanie!